Informacje bieżące - czyli co w trawie piszczy

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 0 - III o godz. 8:00, dla klas IV - VIII o godz. 10:00

Szanowni Rodzice małych Przedszkolaków
,
Informujemy, że:
  1. Oddział przedszkolny w naszej szkole będzie czynny od 7:00 do 17:30.
2. Podstawa programowa będzie realizowana w godzinach 8:00 – 13:00.
3. Za pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach 13:00 – 17.30 odpłatność wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
Wstępna wyprawka dla dziecka:
  - komplet pościeli,
- piżamka,
- komplet ubrań na zmianę (w worku),
- kapcie na zmianę (w worku).
Wszystkie rzeczy powinny być podpisane.
Pozostałe informacje odnośnie wyprawki zostaną przekazane w dniu 2 września przez panie nauczycielki.

Egzamin poprawkowy 28 sierpnia 2019 r, godz. 8:00

Ależ Wspaniałych mamy Uczniów:
  • Stypendystką „Mazowieckich Talentów” została Ewelina Preś, ucz. kl. IIIb, która zdobyła również tytuł laureata wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z fizyki.
  • Ogólnopolski konkurs geograficzny „Olimpus”. - Laureaci: Antoni Dunal, kl. 8a, Natalia Kuczyńska, kl. 8a, Szymon Jaworek, kl. IIIb.
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Olimpus”. - Laureaci: Ewelina Preś, kl. IIIb, Franciszek Piwowarski, kl. IIIb, Zofia Piela, kl. 7a.
  • Ogólnopolski konkurs biologiczny „Meditest”. - Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Preś, kl. IIIb, Aleksandra Cąderek, kl. IIIb, Natalia Celi, kl. IIIa.
  • Ogólnopolski konkurs mitologiczny „Olimpus”. - Laureat: Wojciech Korczakowski kl 5a
    Serdecznie gratulujemy!

• Szkolna liga zadaniowa zakończona! - pochwal się Rodzicom!

Wynik w lidze może podnieść Ci ocenę semestralną !   Zgłoś się do nauczyciela przedmiotu.
    Dostęp do zadań w zakładce e-nauczanie po zalogowaniu do dziennika elektronicznego
    Dostęp do pozostałych wyników po zalogowaniu

GRAMY w CARROM !!!   w KAŻDĄ środę w auli szkolnej od 13:30 młodsi uczniowie a od godz. 14.30 starsi.

Unicef 2019 Freta 2019
    Nasze działania pomocowe w b.r. szkolnym
    Fundacja Braci Kapucynów Ośrodek KOŁO Dom Dziecka

Faktury obciążające naszą Szkołę w pozycji nabywca muszą brzmieć:
      Gmina Stare Babice
    118-20-25-548
    Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych
    05-080 Koczargi Stare, Akacjowa 12

Niesamowita ręczna Dziewcząt!!! lekka_ch kometka_dz Nasze sukcesy sportowe w b.roku szkolnym
    lekka_ch niesamowita ręczna! p.halowa siatkówka siatkówka Koszykówka Piłka nożna Przełaj Sztafeta chłopcy

X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 2014 „ Anioły Bożonarodzeniowe” - mozaika

Prace uczniów w IX międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Boże Narodzenie w Babicach” - witraż

Obchody 700-lecia Starych Babic na stronie marszałkowskiej - Byliśmy!!! - zobacz!!!

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - wybrane prace uczniów

Jeśli nie podoba Ci się Twoje zdjęcie w identyfikatorze, przynieś (lub prześlij) nowe w wersji elektronicznej.  Zmienimy

Przyjmujemy wpłaty na Radę Rodziców w wysokości 15 zł miesięcznie od klas SP i 10 zł miesięcznie od klas GIM

Rachunek:
    Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych