Informacje bieżące - czyli co w trawie piszczy

Przyjmujemy deklarację Rodziców do opieki w dniach okołoświątecznych
Dostęp po zalogowaniu

17 kwietnia VIII turniej piłkarski o puchar Dyrektora Szkoły
Szczegóły po zalogowaniu

makulatura_bys_mini (2 kB)
18 kwietnia 2019 r. zakończył się II Gminny Konkurs Środowiskowy.
ZOBACZ WYNIKI
Zajęliśmy I miejsce w zbiórce makulatury i III w zbiórce telefonów

Dla klas trzecich GIM oraz klasy ósmej SP
Szczegółowych informacji udziela Pedagog Szkolny oraz Strony Kuratorium Oświaty w W-wie

Ależ Wspaniałych mamy Uczniów:
  • Stypendystką „Mazowieckich Talentów” została Ewelina Preś, ucz. kl. IIIb, która zdobyła również tytuł laureata wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z fizyki.
  • Ogólnopolski konkurs geograficzny „Olimpus”. - Laureaci: Antoni Dunal, kl. 8a, Natalia Kuczyńska, kl. 8a, Szymon Jaworek, kl. IIIb.
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Olimpus”. - Laureaci: Ewelina Preś, kl. IIIb, Franciszek Piwowarski, kl. IIIb, Zofia Piela, kl. 7a.
  • Ogólnopolski konkurs biologiczny „Meditest”. - Wyróżnienia otrzymali: Ewelina Preś, kl. IIIb, Aleksandra Cąderek, kl. IIIb, Natalia Celi, kl. IIIa.
  • Ogólnopolski konkurs mitologiczny „Olimpus”. - Laureat: Wojciech Korczakowski kl 5a
    Serdecznie gratulujemy!

• plywanie (19 kB)  Ankieta dla Uczniów i Rodziców klasy 2a SP

Dostęp po zalogowaniu

Szkolna liga zadaniowa czeka na Ciebie - spróbuj być najlepszym!!!

Wynik w lidze może podnieść Ci ocenę semestralną !   Zgłoś się do nauczyciela przedmiotu.
    Dostęp do zadań w zakładce e-nauczanie po zalogowaniu do dziennika elektronicznego
    Dostęp do pozostałych wyników po zalogowaniu

Informujemy, że Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ogłosił
    o komunikat dostosowaniach egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego 2019

GRAMY w CARROM !!!   w KAŻDĄ środę w auli szkolnej od 13:30 młodsi uczniowie a od godz. 14.30 starsi.

Unicef 2019 Freta 2019
    Nasze działania pomocowe w b.r. szkolnym
    Fundacja Braci Kapucynów Ośrodek KOŁO Dom Dziecka

Faktury obciążające naszą Szkołę w pozycji nabywca muszą brzmieć:
      Gmina Stare Babice
    118-20-25-548
    Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych
    05-080 Koczargi Stare, Akacjowa 12

Niesamowita ręczna Dziewcząt!!! Nasze sukcesy sportowe w b.roku szkolnym
    niesamowita ręczna! p.halowa siatkówka siatkówka Koszykówka Piłka nożna Przełaj Sztafeta chłopcy

X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 2014 „ Anioły Bożonarodzeniowe” - mozaika

Prace uczniów w IX międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Boże Narodzenie w Babicach” - witraż

Obchody 700-lecia Starych Babic na stronie marszałkowskiej - Byliśmy!!! - zobacz!!!

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - wybrane prace uczniów

Jeśli nie podoba Ci się Twoje zdjęcie w identyfikatorze, przynieś (lub prześlij) nowe w wersji elektronicznej.  Zmienimy

Przyjmujemy wpłaty na Radę Rodziców w wysokości 15 zł miesięcznie od klas SP i 10 zł miesięcznie od klas GIM

Młodzieżowy telefon zaufania 19288 - www.mtz.waw.pl mail: mtz@mtz.waw.pl