Informacje bieżące - czyli co w trawie piszczy

Z wielką radością informujemy, że do III etapu konkursu kuratoryjnego z j. niemieckiego przeszedł Karol Dziekanowski, czekamy na kolejne dobre wieści.

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,
Mając na uwadze oczekiwania Rodziców będziemy sukcesywnie przechodzić na nasze nowe strony internetowe, które będą wypełniały się informacjami o szkole i jej funkcjonowaniu.
Nowa strona jest pod adresem: szkola-koczargi.edupage.org

Bardzo dziękuję Panu Dariuszowi Żebrowskiemu za gigantyczną pracę, którą wykonał przy projektowaniu tej strony i wypełnianiu ją widoczną dla nas treścią.

Drodzy Uczniowie,
Rada Rodziców naszej szkoły przekazała szczegóły konkursu i regulamin na najbardziej aktywną klasę w konkursach wewnątrzszkolnych.
Zachęcam wszystkich uczniów do rywalizacji i zdobywania punktów dla swojej klasy.

Zapraszamy uczniów klas V-VIII do udziału w szkolnym konkursie "Aniołek Bożonarodzeniowy" wiecej informacji w linku i u Pani K.Podlachy.

W IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej w Warszawie z cyklu Jesienne Klimaty nasze uczennice zdobyły:
  I miejsce Anna Oszczyk
  III miejsce Zofia Piela
  Wyróżnienie Maja Poręcka
Gratulujemy!

W dniach od 16 października do 4 listopada odbywały się konkursy kuratoryjne z poszczególnych przedmiotów dla uczniów klas 4-8. Z wielką radością informujemy, że do następnego etapu (rejonowego) przeszli uczniowie:
- Karol Dziekanowski z j. niemieckiego,
- Zofia Rzepka z j. angielskiego,
- Zofia Piela z biologii,
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwaga!
Zmienił się nr rachunku Rady Rodziców, aktualny to: 18 1320 1104 7850 1386 2000 0001 tytułem: imię i nazwisko dziecka, klasa".
RR

UWAGA! warsztaty językowe - w tym roku szkolnym jedziemy na Maltę, dla zainteresowanych więcej informacji można uzyskać klikając na link lub bezpośrednio u pani Zuzanny Jaworek - wicedyrektor szkoły.

harmonogram konkursów kuratoryjnych
Zgoda rodziców/opiekunów na udział w konkursie
Więcej informacji u nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Więcej informacji u nauczyciela informatyki.

Faktury obciążające naszą Szkołę w pozycji nabywca muszą brzmieć:
  Gmina Stare Babice
118-20-25-548
Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych
05-080 Koczargi Stare, Akacjowa 12

Obchody 700-lecia Starych Babic na stronie marszałkowskiej - Byliśmy!!! - zobacz!!!

Jeśli nie podoba Ci się Twoje zdjęcie w identyfikatorze, przynieś (lub prześlij) nowe w wersji elektronicznej.  Zmienimy

Przyjmujemy wpłaty na Radę Rodziców wwysokości 15/10/5/- zł miesięcznie lub 150 zł na pierwsze dziecko, 100 zł na drugie dziecko, 50 zł na trzecie dziecko za cały rok szkolny

Rachunek:
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Koczargach Starych