Szkolna stołówka zaprasza

Podwieczorek: (dotyczy OP)

Alergeny
Ogłoszenie:

W MIESIĄCU WRZEŚNIU PLANUJEMY 20 DNI Z POSIŁKAMI DLA KLAS 0-VIII ORAZ GRUPY PRZEDSZKOLNEJ. WYDAWANIE POSIŁKÓW ROZPOCZNIE SIĘ 2 WRZEŚNIA 2019.

OPŁATY ZA POSIŁKI WYNOSZĄ ODPOWIEDNIO:

KLASY 0 ORAZ GRUPA PRZEDSZKOLNA - 9 ZŁ

KLASY I-VIII - 6 ZŁ

TERMIN WNOSZENIA OPŁAT ZA POSIŁKI ZOSTAJE WYJĄTKOWO PRZEDŁUŻONY DO DNIA 5 WRZEŚNIA BR. OSOBY, KTÓRE JUŻ DOKONAŁY PŁATNOŚCI WG STAREJ STAWKI PROSZONE SĄ O DOKONANIE DOPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE.

NIE PRZYJMUJEMY OPŁAT W RATACH. BRAK WNIESIENIA OPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNY Z BRAKIEM POSIŁKÓW WE WRZEŚNIU.

PRAGNĘ PRZYPOMNIEĆ, ŻE KORZYSTANIE ZE STOŁÓWKI W NASZEJ SZKOLE NIE JEST OBOWIĄZKOWE I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA Z NIEGO ZREZYGNOWAĆ PO WCZEŚNIEJSZYM ZGŁOSZENIU.
BIEŻĄCE ODWOŁANIA POSIŁKÓW PROSIMY ZGŁASZAĆ NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 9 W DNIU PLANOWANEJ NIEOBECNOŚCI.

WPŁAT ZA POSIŁKI PROSIMY DOKONYWAĆ NA KONTO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOCZARGACH STARYCH

PODAJĄC W TYTULE IMIĘ, NAZWISKO ORAZ KLASĘ UCZNIA

44 8015 0004 0036 2733 2030 0001